Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Oyun odası

Oyun odası

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Masaüstü bilgisayarınızda oynadığınız tüm oyunları tek bir platformda toplamanıza dayanakçı olan GameRoom, kullanıcı arkadaşı tasarımı ve işlevsel özellikleriyle bütün puan almaya aday. Satın aldığınız ve yüklediğiniz oyunları bir noktada toplamanızı sağlayan uygulama ile hakimiyet tamamen sizde oluyor.

Oyunlara düşkün biriyseniz Steam’den ve eşi platformlardan haberiniz vardır. Satın aldığınız ve yüklediğiniz oyunlar arasında da geçiş yapmak için ise bazen kasvetler yaşayabilirsiniz. Bu kasvetleri aşmak için ise GameRoom desteğinize koşuyor. Kullanıcı arkadaşı arayüzü ve gelişmiş filtreleme özellikleriyle hizmet veren GameRoom taşıtında oyunlarınız üzerindeki hakimiyetiniz çoğalıyor. Oyunlarınızı açmak için kullanabileceğiniz uygulama ile reyin başlatmanın dışında reyin sonrası çalışacak komutları da ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada yer alan ince ayarlarla reyin performansını arttırabiliyor ve daha etkin bir reyin tecrübeyi yaşayabiliyorsunuz. FPS’yi yükseltmek ve daha gelişmiş bir reyin tecrübeyi için GameRoom’u kesinlikle sınamalısınız.

Ayrıca GameRoom, bilgisayarınızdaki ve Steam hesabınızdaki oyunları otomatik olarak tarar ve kendine dahil eder. Siz ise yalnızca oyunu başlatıp oyuna giriyorsunuz.

GameRoom uygulamasını fiyatsız olarak indirebiliyorsunuz.

Oyun odası BENZER İÇERİKLER
Oyun odası YAPILAN YORUMLAR