Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Oyun Asistanı

Oyun Asistanı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Game Assistant kullanıcılara reyin süratlendirme mevzusunda destekçi olan ve bir hayli kullanışlı ek özelliği birliktesi getiren bir bilgisayar süratlendirme yazılımıdır.

Bilgisayarlarımıza fiyatsız olarak indirip kullanabileceğiniz bir sistem süratlendirme yazılımı olan Game Assistant bilgisayarımız üzerinde reyin oynarken dahi sistemimizin vaziyetini takip etmemize ve performansını artırmamıza imkân sağlıyor. Yazılım perfromans artırmak için RAM arınma özelliğinden yararlanmakta. Bu özelliği kullanarak uygulamalar tarafından afaki yere işgal edilen hafızayı boşa çıkarabiliyorsunuz ve oyunlarınıza parçalayacak daha çok sistem kaynağı elde ediyorsunuz.

Game Assistant sisteminizin sıhhat vaziyetini anlık olarak izlemenizi olası kılıyor. Programım sahip olduğu sıcaklık ölçme ve sıcaklık görüntüleme özelliği sayesinde bilgisayarınızın ısısını takip edebilir, bilgisayar sıcaklığınız kritik seviyeye eriştiğinde lüzumlu tedbirleri alabilirsiniz. Bunun yanında fan sürati de görüntülenebiliyor. Program sisteminiz muhakkak sıcaklığa eriştiğinde tanımlayacağınız ses dosyasını kullanarak alarm çalınmasını da sağlayabilmekte. Özellikle dizüstü bilgisayarlar gibi sistem sıcaklığının ehemmiyetli olduğu bilgisayarlarda bu özellik oldukça kullanışlı olmakta.

Game Assistant içerisinde ekran görüntüsü alma özelliği de yer almakta. Bu özellik sayesinde oyunlardan ekran görüntüsü tutabilirsiniz. Program ayarlarından bu iş için kullanılacak kısayol tuşunu değiştirebilmenize izin veriliyor.

Oyun Asistanı BENZER İÇERİKLER
Oyun Asistanı YAPILAN YORUMLAR