Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Oyun akışları

Oyun akışları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Gamestreams, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızda internet tarayıcınızı açmadan Twitch TV yayınlarını izleme basitliği sunan uygulamalar arasında. Dostlarınızın ya da faalliklerdeki oyuncuların en yeni ve basmakalıp oyunları nasıl oynadıklarını takip edebileceğiniz uygulamada takip ettiğiniz şahıslarla olanağınız da var.

Twitch TV bildiğiniz üzere fertsel oyuncuların oynadıkları oyunları, büyük turnuvaları, e-spor karşılaşmalarını canlı olarak izlememize olanak tanıyan bir platform. Reyin delileri kadar takipçileri için de şahane olan bu platformun en hoş yanı ise bilgisayar ve mobil üzerinden kullanılabilir olması. Ancak böylesine fazla kullanıcısı bulunan platformun ne yazık ki Windows 8 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için hazırlanmış özel uygulaması bulunmuyor. Bu sebeple Twitch yayınlarını izlemek istediğinizde web tarayıcınız açmak gidişatında kalıyorsunuz. Gamestreams uygulaması ise bu meseleyi ortadan kaldırıyor.

Gamestreams, fotoğrafı Twitch uygulamasının sunduğu tüm özellikleri karşımıza çıkarıyor. Twitch yayınlarını takip etme, yayın ve reyin araması yapma, sohbet etme, en çok görüntülenen oyunları görme gibi lüzum dinleyeceğiniz her özellik elinizin altında. Uygulamanın en hoşlandığım özelliği bildirim alternatifi oldu. Takip ettiğiniz şahıslar canlı yayına başladıkları süre anında bildirim alıyorsunuz. Bunun yanında canlı yayının yüksek nitelikte izlenebilir olması, uygulama kapatılsa sahi sesin devam etmesi Gamestreams’in hoşlandığım değişik özellikleri arasında.

Gamestreams Özellikleri:

Twitch TV’de yayınlanan en popüler oyunların akışlarını izleme Öne çıkan akışları listeleme Akışları yüksek nitelikte kaynak video niteliği görüntüleme Twitch TV sohbet takviyeyi Reyin ve akış arama Takip edilenler arasından çevrimiçi olanları görme Arka tasarıda dinleme Çevrimiçi takip edilen akışlar için bildirimler

Oyun akışları BENZER İÇERİKLER
Oyun akışları YAPILAN YORUMLAR