Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Oyna!

Oyna!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Play! şayet bilgisayarlarınızda PlayStation 2 reyin konsolu üzerinde oynadığınız oyunları oynamak isterseniz kullanabileceğiniz bir PS2 emulator yazılımı.

Bilgisayarlarınıza tamamen fiyatsız olarak indirip yararlanabileceğiniz bir PlayStation 2 emulator yazılımı olan Play! esas olarak PlayStation 2 üzerinde çalışmak için planlanmış oyunları bilgisayar etrafına adapte ediyor ve bu oyunları bilgisayarınız üzerinden oynamanıza ihtimal tanıyor.

Play! ile bir PlayStation 2 oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için öncelikli emülatörü çalıştırıyorsunuz, sonrasında PS2 oyununuzun CD veya DVD’sini bilgisayarınıza takıyorsunuz. CD veya DVD’yi taktıktan sonra emülatör penceresi sarihken “File” menüsünü açıp “Boot cdrom” alternatifini seçtiğinizde reyin başlıyor. Play! ile PlayStation 2 oyunlarınızın İstanbul Sanayi Odası kalıp dosyalarını da kullanabilmeniz muhtemel. Ayrıca ELF dosyalarını Play! üzerinde çalıştırabilmenize de izin veriliyor.

Play! size PS2 oyunlarını bilgisayarınızda oynama ihtimali vermenin yanısıra oyunları oynarken AVI formatında video kaydı yapmanıza da izin veriyor. Uygulama ayarları altında değişik ekran ebatlandırma alternatifleri, hakimiyetleri değiştirme oturumu, video alternatifleri ve hafıza kartı alternatifleri gibi alternatiflere erişebiliyorsunuz.

Play! arayüz olarak oldukça sade ve anlaşılır bir yapıya sahip.

Oyna! BENZER İÇERİKLER
Oyna! YAPILAN YORUMLAR