Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
OW Parçalayıcı

OW Parçalayıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

OW Shredder programı, bilgisayarınızda yer alan dosyaları en yararlı ve tesirli biçimde tamamen silerek ortadan kaldırabileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. Fiyatsız olarak sunulan ve yeni başlayan kullanıcıların dahi hemen alışabilecekleri basitlikte bir arayüzle beraber gelen uygulama, böylece tamamen ortadan kaldırmak istediğiniz dosyaların geri dönülemez biçimde silinmesine destekçi oluyor.

Windows’un kendi dosya silme vasıtayı, ne yazık ki dosyaları değişmez diskten sildiğinde o bilgilerin üzerine rastgele bir şey yazmıyor ve kısa zaman sonra diski ele geçirebilecek birisi bu dosyalara sanki hiç silinmemiş gibi yine ulaşabiliyor. OW Shredder ise dosyaların üzerine tekerrür tekerrür gelişigüzel bilgiler yazarak bu silme harekâtının geri dönülemez olmasını sağlıyor.

Programın hem minik ebatlı olması hem de süratli bir biçimde çalışabilmesi sayesinde müddet veya disk alanı kaybetmeden dosya silme harekâtlarına başlayabiliyorsunuz. Çek vazgeç dayanağına sahip olması ise silinecek dosyaları dolaysız olarak programın arayüzüne vazgeçmenizle silme harekâtının hemen bitirilmesini sağlıyor.

Silme algoritmalarının şahsileştirilebilir olması ve kullanıcıya muhtelif silme harekâtı alternatifleri sunabilmesi sayesinde programın bütün olarak dilediğiniz neticeyi vermesi de olası hale geliyor. İnternet iletişimi olmadan da çalışabilen ve çok çekirdekli operasyoncuların eforundan yararlanabilen program, dilerseniz silme harekâtları neticesinde elde ettiği istatistikleri de sunabiliyor.

Şayet dosyalarınızı tehlikesiz bir biçimde silme usulleri arayışındaysanız netlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

OW Parçalayıcı BENZER İÇERİKLER
OW Parçalayıcı YAPILAN YORUMLAR