Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Outcoldplayer

Outcoldplayer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Outcoldplayer gMusicW, Google Play Music arşivinize masaüstünüzden erişebileceğiniz ve bulutta gizlediğiniz şarkıları ister çevrimiçi isterseniz de çevrimdışı dinleyebileceğiniz bir müzik uygulaması.

Google’ın bulut tabanlı müzik servisi Google Play Müzik hesabınıza giriş yaparak kullanabileceğiniz uygulama Windows 8 platformundaki en popüler Google Play Music istemcisi. Çalma listelerinizi idaremekten Şarkı ekleme, çıkarma, yine adlandırma radyo kanallarına ulaşmaya, müzik listenizi Xbox reyin konsolunuza aktarmaktan müzikleri internet irtibatı olmadan dinlemeye kadar pek çok harekâtı yapabileceğiniz uygulamanın arama kısmı da oldukça tesirli. Sağlam müzik arşiviniz varsa şarkı, şarkıcı, stil, albüm, çalma listesi bazında arama yaparak o anda dinlemek istediğiniz müziğe saniyeler içerisinde erişebilirsiniz. Natürel ki Windows platformunun getirdiği yeniliklerden biri olan değişmezleme uygulamada mevcut. O anda çalan parçayı tüm ayrıntıları başlangıç ekranınızdan takip faktörüz olası.

Resmi Google Play Müzik uygulaması kadar çağdaş arayüze sahip olan uygulamanın en büyük eksisi ise maliyeti diyebilirim. Öyle ki hem sınama opsiyonu sunulmuyor hem de 12,99 TL gibi bir fiyat arz ediliyor.

Outcoldplayer BENZER İÇERİKLER
Outcoldplayer YAPILAN YORUMLAR