Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Otomatik Çalıştırma Düzenleyici

Otomatik Çalıştırma Düzenleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows’un bilgisayarın başlangıcında açılan programları tertip etmek için sunduğu arayüz hem pek çok kullanıcı için oldukça güç bir yapıya sahip, hem de buralarda yapılacak yanlış bir ayar bilgisayarınızın çalışmasını makûs doğrultuda etkileyecektir. Dolayısıyla başlangıç programlarını tertip edebilmek için azıcık daha kullanışlı ve kolay bir programa lüzum dinleyebilirsiniz.

Autorun Organizer bütün de bu iş için hazırlanmış programlar arasında yer alıyor. Fiyatsız olarak sunulan ve kolay bir arayüze sahip olan program, başlangıç uygulamalarının hemen tertip edilmesine olanak tanıdığı gibi, bu programlar hakkında oldukça ayrıntılı bilgiler de sunuyor.

Ayrıca, başlangıç programlarının hemen mi, yoksa emin bir gecikme yaşandıktan sonra mı açılmaları gerektiğini tanımlayabiliyor, böylece bir anda tüm sisteminize yüklenilmesini yasaklayabiliyorsunuz.

Açılış programlarına dair sunulan ayrıntı bilgileri şu biçimde:

Programın dizin bilgisi Bütün ismi Başlangıç gidişatları Gecikme ölçüyü

Programı kullanırken başlangıç uygulamalarının sıralamalarını da değiştirebilir, yükleme tarihlerine göre sıralayabilir ve böylece bütün bir hakimiyet sağlayabilirsiniz. Windows hizmetlerine dair harekâtların yer almaması ise Autorun Organizer’ın yetersizlikleri arasında sayılabilir.

Otomatik Çalıştırma Düzenleyici BENZER İÇERİKLER
Otomatik Çalıştırma Düzenleyici YAPILAN YORUMLAR