Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ORPALIS PDF Redüktör İçermez

ORPALIS PDF Redüktör İçermez

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

ORPALIS PDF Reducer Free programı, sık sık dökümanlarını PDF formatı halinde gizleyen ancak dosyaların ebatlarından kasvet dinleyenler için hazırlanmış fiyatsız bir taşıt. Programın esas işlevi PDF dosyalarının ebatlarını küçültmek ve böylece yerden tasarruf yapmanızı sağlamak. Özellikle içeriğinde görsel bulunan PDF’lerin çok yer kapladıklarını düşünürsek, her bilgisayarda olması gereken programlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Program yalnızca tek tek dosyaları değil, bir klasör içerisinde bulunan tüm PDF dosyalarını tek hücumda optimize edebiliyor. Böylece toplu olarak tüm dokümanlarınızı sıkıştırabiliyorsunuz. İlk dosya ebadından yüzde 80 oranda sıkıştırma yapabilen ORPALIS PDF Reducer sayesinde olağanüstü bir yer tasarrufu elde etmek muhtemel. PDF’lerin içindeki görselleri de optimize eden ve afaki objeleri ortadan kaldıran uygulamayı sınamayı unutmayın.

Meselesiz ve rastgele bir kusur vermeden çalışması sayesinde bilgisayarınızı zorlamadan kullanabileceğiniz programlardan birisi olarak kullanımını öneriyorum.

ORPALIS PDF Redüktör İçermez BENZER İÇERİKLER
ORPALIS PDF Redüktör İçermez YAPILAN YORUMLAR