Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Örnek Denetleyicisi

Örnek Denetleyicisi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Instance Controller uygulaması, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda bir programın birden fazla kez açılmasına mani olabileceğiniz ve böylece sistem kaynaklarının korunmasına destekçi olabileceğiniz vasıtalar arasında yer alıyor. Özellikle çok rakamda kullanıcının kullandığı sunucu bilgisayarları gibi bilgisayarlarda işinize yarayacak olan uygulama, tek bir operasyon veya programın yalnızca bir tane açılabilmesini sağlıyor.

Bu operasyonu dilerseniz tüm bir bilgisayar üzerinde uygulayabiliyor, dilerseniz de yalnızca tanımladıklarınızın sınırlanmasını sağlayabiliyorsunuz. Tanımlanan uygulamalar bir kez açılsalar dahi bu gidişat hemen kayıtlara ilave ediliyor ve sistem idareyicilerinin daha sonra logları analizleri olası hale geliyor.

Programa dair tüm ayarların bir ini dosyası içerisinde saklanması, hem yedekleme hem de basit ayar farklılıkları hakikatleştirebilme olanakları için yeterli imkânı sunuyor. Rastgele bir montaj gerektirmeden dolaysız olarak kullanıma başlayabildiğiniz için flash diskinize koyarak dahi istediğiniz kadar PC’de kullanmanıza izin veriliyor.

Instance Controller, hem şahsi bilgisayarlarınızda hem de çoklu kullanıcıların olduğu bilgisayarlarda geniş bir program açılış hakimiyeti sunduğu için işinizi görecektir ancak muhtelif hasarlı yazılımların da çok kez kendilerini açmalarına mani olabildiği için virüslere karşı da faal olabileceğini belirtmek gerek.

Şayet PC’nizde yer alan programların açılmalarını hakimiyet etmek istiyorsanız sınamadan geçmemenizi öneriyorum.

Örnek Denetleyicisi BENZER İÇERİKLER
Örnek Denetleyicisi YAPILAN YORUMLAR