Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Oral seks

Oral seks

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

MineTime çağdaş, çok platformlu, suni akılla çalışan bir takvim uygulaması oluşturmak için yapılan bir araştırma projesinin bir parçasıdır.

MineTime Google Takvim, Outlook.com, Microsoft Exchange, iCloud ve tüm tasarılama servisleriyle geçimli olarak çalışır: Bu, tüm takvimlerinizi doğrudan MineTime’da tertip edebileceğiniz anlamına geliyor. Zamanın nasıl tüketildiğini kavramak, gelecekteki giderekme kararlarını iyileştirmek için ehemmiyetlidir.

MineTime geçen aylarda meslektaşlarınızla ne sıklıkta buluştuğunuzu, bir faalliğin kaç defa tasarlandığını ve çok daha aşırısını gösterir. İngilizce olarak MineTime’ın asistanı ne söylediğinizi kavrıyor. Sezgisel arayüzü kullanarak basitçe yeni faallikler tasarlayabilir veya takvim üzerinde eylemler asıllaştırabilirsiniz.

Suni akıl sayesinde MineTime yakında günlük kumpasınızı ve seçimlerinizi bilecek. Herkesin gündemini ve şahsi seçimlerini göz önüne alarak MineTime, grup tasarılamasını daha evvel hiç olmadığı kadar süratli ve basit hale getirecek.

Oral seks BENZER İÇERİKLER
Oral seks YAPILAN YORUMLAR