Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
OneDrive

OneDrive

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

OneDrive, Microsoft’un popüler bulut dosya depolama servisi SkyDrive’ın yenilenen Windows versiyonudur. Sizin için ehemmiyetli olan tüm dosyaları, bilgisayarınız ve OneDrive hesabınız arasında senkronize etmenize imkân sağlayan program sayesinde, gereksiniminiz olan tüm dosyalara değişik makineler üzerinden basitçe erişebilirsiniz.

Kolay bir montaj operasyonunun ardından, dosya uzantısı ve ebadı ne olursa olsun istediğiniz tüm dosyalarınızı OneDrive hesabınız ile basitçe senkronize etmenize imkân sağlayan program, daha sonra rastgele bir makine üzerinden OneDrive hesabınız üzerinde yer alan tüm dosyalara basitçe erişebilirsiniz.

Bilgisayarınız üzerinde yer alan öbür klasörler gibi OneDrive isminde bir klasör oluşturan program takviyesiyle yedeklemek istediğiniz tüm dosyalar için yapmanız gereken tek şey; OneDrive hesabınıza aktarmak istediğiniz dosya ve klasörleri OneDrive isimli klasörün üzerine çekerek vazgeçmektir.

OneDrive klasörü içerisine aktaracağınız tüm dosyalar otomatik olarak OneDrive hesabınıza bağlı olan bulut dosya depolama sunucuları üzerine yüklenecek ve yükleme harekâtı bitirildikten sonra SkyDrive hesabınızın faal olduğu tüm makineler üzerinden dosyalara basitçe erişebileceksiniz.

Dosya ebadı ve internet süratinize göre OneDrive üzerine yüklenecek olan dosyaların yüklenme süresi değişiklikler gösterebilir ama bilgisayarınız sarih olduğu sürece yükleme harekâtı bitirilene kadar devam eder.

Sistem tepsisi üzerinde aralıksız olarak faal bir biçimde çalışan program, genel sistem performansınızı rastgele bir biçimde düşürmeden suskunca arka tasarıda çalışmaya devam eder.

Ayrıca OneDrive hesabınız üzerien yüklemiş olduğunuz dosyaları tek bir irtibat adresi takviyesiyle dostlarınızla paylaşabilir veya dostlarınız tarafından sizinle paylaşılan dosyaları yeniden OneDrive hesabınız üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

Bulut dosya depolama, yedekleme, senkronizasyon, çevrimiçi dosya paylaşımı ve daha bir hayli mevzuda kullanıcılara emin, tesirli ve kolay bir çözüm sunan OneDrive’ı kesinlikle sınamanızı öneririm.

OneDrive BENZER İÇERİKLER
OneDrive YAPILAN YORUMLAR