Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
OM EI arka üst

OM EI arka üst

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

AOMEI Backupper, yalnızca birkaç tıklamayla dosyalarınızı yedekleyebilmeniz için diskler ve kısımlar oluşturabilmek için planlanmış kullanışlı bir yedekleme programıdır.

Program sayesinde yedek almak istediğiniz kısmı seçerek, dakikalar içerisinde yedeğini almak istediğiniz kısma ait bilgilerin yedek görüntülerini oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda oluşturmuş olduğunuz yedeklere ait görüntü dosyalarını içerisinde yer alan dosyalara istediğiniz zaman göz atabilir ve sisteminizde daha evvel yedek almış olduğunuz dosyalarla alakalı bir kasvet oluştuğunda geri yükleme yaparak sisteminizi kurtarabilirsiniz.

Sistem çökmelerine karşı bilgilerinizi kurtarabilmek için önyüklenebilir diskler oluşturarak, sistem ana ekranına gelmeden sisteminizi geri yükleyebilir ve kaldığınız yerden çalışmanıza devam edebilirsiniz. Ayrıca yeni gelen aktüellemeler sonrasında program desteğiyle Google Drive, Dropbox, OneDrive, Box, SugarSync, hubiC ve Cloudme gibi çevrimiçi servislerle eş zamanlı olarak senkronizasyon operasyonlarınızı asıllaştırabilir ve dosyalarınızı bu servisler üzerine yedekleyebilirsiniz.

Sabit diskiniz üzerinde yer alan kısımlar üzerindeki bilgileri yedeklemenize imkân sağlayan tesirli bir yedekleme ve geri yükleme programı olana AOMEI Backupper‘ı tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.

OM EI arka üst BENZER İÇERİKLER
OM EI arka üst YAPILAN YORUMLAR