Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Oluk

Oluk

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Groove Music Daha Önceki ismiyle Xbox Music, Windows 10 PC ve tablet kullanıcıları için özel hazırlanmış çevrimiçi müzik dinleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Microsoft tarafından geliştirilen uygulamada mobil ve masaüstü makinelerinizdeki şarkıları dinleyebildiğiniz gibi 40 milyondan fazla şarkıdan oluşan devasa müzik kütüphanesine de erişebiliyorsunuz.

Xbox Music tecrübesini bir üst seviveye taşıyan Groove Music uygulaması, Windows 10 müzik kitaplığınızda duran şarkıları otomatik olarak içe aktararak, şarkı ekleme ile uğraşmadan dinleme basitliği sunuyor. Şarkılarınızı albüm, sanatçı bazında filtreleyebiliyorsunuz. Dilerseniz tamamen gözde parçalarınızdan oluşan çalma listeleri de hazırlayabiliyorsunuz. Bilgisayarınızda yer almayan müzikleriniz içinse OneDrive’da yakaladığınız MP3’ler olabilir, iTunes’dan satın aldığınız şarkılar olabilir. basit aktarım alternatifini kullanarak Groove’a atabiliyorsunuz.

Tüm makinelerinizdeki müzikleri tek bir yerde toplayan Groove’da müzik satın alma kaderine de sahipsiniz. Aylık 9.99 dolar veya senelik 99 dolar fiyat ödeyerek 40 milyondan fazla şarkıya ulaşabiliyor ve gözde şarkılarınızdan, albümlerinizin ve şarkıcılarınızdan oluşan radyo istasyonları oluşturabiliyorsunuz. Şayet Xbox Music Pass aboneliğiniz varsa rastgele bir satın alım yapmanız gerekmiyor; doğrudan Groove Music Pass’in sunduklarından faydalanabiliyorsunuz.

Anekdot: Groove Music’in yalnızca Windows 10 aygıtlarla geçimli olduğunu Windows 10’suz bir aygıtta daha önceki müzik uygulamasına yönlendirileceğinizi anımsatayım.

Oluk BENZER İÇERİKLER
Oluk YAPILAN YORUMLAR