Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Oku onu

Oku onu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Readit, aylık 200 milyondan fazla kullanıcının ziyaret ettiği popüler sosyal medya sitesi Reddit.com’un içeriğine web tarayıcınızı açmadan ulaşma basitliği sunan en iyi istemci.

Windows 10 telefon ve tabletinize fiyatsız indirebileceğiniz Reddit istemcisi site kadar fonksiyonel planlanmış arayüzle bizleri karşılıyor. En yeni gönderiler, en çok tıklanan gönderiler, alt reddit’ler, videolar ve fotoğraflar kısacası Reddit.com’un tüm içeriği sekmeler halinde karşınızda. En hoşu da neyin nerede olacağına kendiniz karar verebiliyorsunuz. Başka bir deyişle özelleştirilebilir arayüzle geliyor diyebiliriz.

Hem dokunmatik aygıtlarda hem de sıradan bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabilen arayüzünün yanında özellikleri ile de platformdaki en galibiyetli Reddit istemcisi olduğunu bizlere gösteriyor. Gönderilere rey verme, yorum yapma, hoşlanmama, içerikleri XBOX One’da görüntüleme, yorum yapıldığında anlık bildirim alma Windows 10 yeni süratli harekât merkezinde çıkıyor gibi özellikler şu an kullanımda olanlar. Ayrıca kullanıcıları etiketleme, iletileşme, yorum arama, gönderileri filtreleme gibi özellikler de ilk aktüellemede ilave edilecek.

Mobilden ayrı bir uygulama olarak planlanan değişik deyişle âlemsel uygulama yaftasını taşımayan Readit, Windows 10’da da reklamlı karşımıza çıkıyor ve fiyatsız indirebiliyoruz.

Oku onu BENZER İÇERİKLER
Oku onu YAPILAN YORUMLAR