Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
O geliyor

O geliyor

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Vine, 6 saniyelik tekerrür eden cümbüşlü videoların paylaşıldığı, ülkemizde de kullanılan bir sosyal ağ ve hem web hem mobil hem de masaüstü platformda kullanabiliyoruz. Windows tarafında kâinatsal uygulama olarak karşımıza çıkan popüler video paylaşım uygulamasıyla vine videolarını izleyebilmenin yanı gizeme kendi sürüklediğimiz videoları da süratlice paylaşabiliyoruz.

Twitter’ın saniyeler süren video paylaşım servisi olarak bildiğimiz Vine’ın Windows 10 aygıtlara özel geliştirilmiş uygulaması mobil versiyondan değişik özellikler taşıımıyor. Vine hesabımıza giriş yaparak hudutsuz video yükleyebiliyor, videoları izleyebiliyor, videolarını beğendiğimiz şahısları takip edebiliyor ve onlarla etkileşime geçebiliyor, editörlerin seçtikleri videolara ayrıca bakabiliyor, gündeme ait çekilen videolara erişebiliyoruz. Natürel ki Windows’un sunduğu canlı kolicikler de destekleniyor. Hesabı başlangıç ekranımıza statiklediğimizde o bireyin son Vine’larını – canlı paketçikte -önizleyebiliyoruz.

Vine Windows 10 uygulamasını kullanmak için Vine hesabımızın olması da gerekmiyor. Değişik kategoride milyonlarca vine videosunu dolaysız izleyebliyoruz.

O geliyor BENZER İÇERİKLER
O geliyor YAPILAN YORUMLAR