Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
NTFS Silmeyi Geri Al

NTFS Silmeyi Geri Al

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

NTFS Undelete programı, değişmez disklerinizde yer alan silinmiş dosyaların geri döndürülebilmeleri için hazırlanmış fiyatsız bir disk idare taşıtı. Program sayesinde geri dönüşüm paketinden tutun da kameranızın SD kartına kadar neredeyse her konumdan dosya kurtarabiliyor, böylece yanlışlıkla silinmiş olan bilgilerinize ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Programın neredeyse tüm dosya formatları için takviye sunması sayesinde silinen dosyalarınız hangi cins olursa olsun tespit edilerek kurtarılmaları muhtemel oluyor. Ancak bu mevzuda dikkat edilmesi gereken en büyük nokta, dosyaların üzerinden ne kadar uzun zaman geçtiyse, onların kurtarılmalarının da o kadar güç olması. Çünkü daha önceki dosyaların üzerine yazılan öteki dosyalar, bir zaman sonra silinen dosyaların geri getirilmelerini neredeyse ihtimalsiz hale getiriyor.

NTFS Undelete’in önizleme özelliğinden yararlanarak dosyaları geri döndürmeden evvel içlerinde ne olduğunu görme ve daha sonra geri getirme talihine de sahipsiniz. Yalnızca bilgisayarınızın değişmez diski değil, öteki makineler ve depolama makineleri mevzusunda da takviye sunduğu için kullanırken rastgele bir mesele yaşamadan tüm aygıtlarınızdan bilgi kurtarabiliyorsunuz.

Silinmiş dosyalar arasını dolaşırken, özel bir dosyayı arıyorsanız kullanabileceğiniz muhtelif filtreleme alternatifleri de yeniden program içerisinde mevcut. Böylece daha dar aralıklı bir arama mekanizmasından yararlanarak dosya tespitinizi basitleştirebiliyorsunuz.

Elbette uslu arama işlevi sayesinde dolaysız olarak dosya cinslerine müteveccih aramalar yaparak hepsinin kurtarılmasını sağlamak da muhtemel. Bu sayede programı kullanırken hiç zorlanmadan muhakkak bir formattaki tüm silinen dosyaları geri getirmek muhtemel oluyor. Şayet yeni bir silinen dosyaları geri getirme programı arıyorsanız sınamadan geçmemenizi öneriyorum.

NTFS Silmeyi Geri Al BENZER İÇERİKLER
NTFS Silmeyi Geri Al YAPILAN YORUMLAR