Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Npackd

Npackd

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Npackd programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda lüzum dinleyebileceğiniz değişik programları basitçe bulmanızı ve idaremenizi sağlayan fiyatsız taşıtlar arasında yer alıyor. Oldukça basit kullanılır yapısı ve süratli çalışan işlevleri sayesinde PC’lerinize kurmak ve kaldırmak istediğiniz programlar hususunda olabildiğince rahat olacağınıza inanıyorum.

Programın arayüzünde yer alan uygulama arama vasıtayı sayesinde bilgisayarınıza kurmak istediğiniz programlara basitçe erişebiliyorsunuz. Varolan program versiyonlarının her zaman en aktüel versiyon olması sayesinde yine üretici sitesini ya da değişik indirme sitelerini arama gibi güçlüklerle de karşılaşmıyorsunuz. Programlarınızın montajı asıllaştıktan sonra yeni bir versiyon ortaya çıkarsa, bu mevzuda sizi bilgilendiren ve hemen son versiyonu kurabilen Npackd, böylece iyi bir yazılım idareyicisi olabiliyor diyebilirim.

Npackd ile program montajları esnasında rastgele bir butona basmak zorunda da değilsiniz. Çünkü tüm montajlar suskun montaj kaidelerine göre asıllaştırılıyorlar ve kaldırma operasyonları için de benzersi geçerli. Böylece hem rahatsız edici pencerelerden hem de ileri butonuna basıp durmaktan kurtulabiliyorsunuz.

Elbette uygulamanın kendi 900 programlık ambarından yararlanmak istemeyebilirsiniz. Bu gidişatta kendi şahsi depolama ünitelerinizde barındıracağınız program montajlarını da kullanabiliyor, yalnızca güvendiğiniz montajları oraya yerleştirebiliyorsunuz. Bu cins şahsileştirmelerin kullanıcı saklılığı ve güvenliği için oldukça yeterli olduğuna inanıyorum.

Şayet bilgisayarınızdaki program ve yazılımları idareyecek bir yazılım idareyicisi arıyorsanız netlikle sınamadan geçmemenizi öneriyorum.

Npackd BENZER İÇERİKLER
Npackd YAPILAN YORUMLAR