Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Not defteri 8

Not defteri 8

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Notepad 8, Windows işletim sisteminin yenilenmeyen yazım taşıtı Anekdot Defterine seçenek olarak kullanabileceğiniz bir uygulama.

Anekdot Defteri, hem fiyatsız olması hem de teferruatlı olmaması doğrultusundan benim gibi sıklıkla yazı yazan şahısların en çok seçim ettikleri uygulamalar arasındadır. Microsoft Word gibi ayrıntılı alternatifler sunmamasına, fazla özellik kapsamamasına karşın esas yazma gereksinimimizi karşılar. Notepad 8 isimli uygulama ise benim gibi Anekdot Defterinin bir cinsli değişmeyen arayüzünden bunalanlar için şahane bir seçenek. Anekdot Defteri gibi fiyatsız kullanılabilen ve reklam kapsamayan uygulamada yeni bir anekdot defteri açmanın yanında .txt uzantılı dosyaları açıp tertip edebiliyor, ister OneDrive hesabımıza istersek te doğrudan bilgisayarımıza kaydolabiliyoruz. Tabi ki yazı ebadını ayarlama, italik ve kalın yapma, istenilen kelimeyi lügate ekleme alternatifleri de mevcut.

Gerek yazı yazdığınız alanın gerekse de arka tasarının rengini dilediğiniz biçimde ayarlayabildiğiniz çağdaş görünümlü Anekdot Defteri Notepad 8, ne yazık ki 1366 x 768 altında çözünürlükte çalışan Windows 8 makineleri desteklemiyor.

Not defteri 8 BENZER İÇERİKLER
Not defteri 8 YAPILAN YORUMLAR