Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nokia Yazılım Kurtarma Aracı

Nokia Yazılım Kurtarma Aracı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Nokia Software Recovery Tool, Windows Phone telefonunuzun yazılımsal meselelerini gidermek için kullanabileceğiniz fiyatsız bir masaüstü uygulamasıdır. Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemi yüklü telefonunuz beklenmedik biçimde kilitlendiğinde, donduğunda veya açılmadığında bu uygulama oldukça işinize yarayacaktır.

Windows Phone telefonunuzda yazılım veya yazılım aktüellemesiyle alakalı bir meseleyle karşılamanız gidişatında müracaat etebileceğiniz Nokia Yazılım Kurtarma Vasıtayı’nın kullanımı montajı kadar kolaydır. Yazılımı başlatmanızın ardından telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayarınıza bağladığınızda, yazılım telefonunuzu otomatik olarak idrak edecektir. Taşıtta verilen talimatları takip ederek telefon yazılımınızın en son versiyonunu yüklemiş ve makinenizi fabrika ayarlarına geri döndürmüş olursunuz.

Nokia Software Recovery Tool, telefonunuzun yazılımını zaferli bir biçimde aktüellemek için internet iletişimine gereksinim dinlemektedir. Montaj süresince makinenizi kullanmazsınız. Vasıtayı kullandığınızda telefonunuzdaki tüm bilgiler silineceğinden, montaja başlamadan evvel yedek almanızı nasihat ederim.

Nokia Yazılım Kurtarma Aracı BENZER İÇERİKLER
Nokia Yazılım Kurtarma Aracı YAPILAN YORUMLAR