Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları, bu yıl içinde çıkış yapacak ve HTC tarafından üretilecek Sailfish ve Marlin kod isimli 2016 Nexus telefonlarda kullanılacak duvar kağıtlarına yer veren bir duvar kağıdı koliyi.

Tamamen fiyatsız olarak indirip yararlanabileceğiniz bu duvar kağıdı koleksiyonu sayesinde Nexus Marlin ve Sailfish telefonlarının görünümünü değişik marka ve model uslu telefonunuza veya tabletinize taşıyabilirsiniz. Mobil aygıtlar için planlanmış bu duvar kağıtlarını dilerseniz bilgisayarlarınızda da kullanabilirsiniz.

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları içinde toplamda 15 adet duvar kağıdı bulunmakta. Bu 15 duvar kağıdı yüksek çözünülüğe sahipler. 2880 x 2560 çözünürlüğe sahip duvar kağıtları geniş ekranlı telefon ve tabletler için planlanmış.

Şayet Nexus Marlin ve Sailfish’in nasıl bir görünüme sahip olduğunu merak ediyorsanız bu arşivi indirebilir ve duvar kağıtlarına göz atabilirsiniz. Zip formatındaki arşiv dosyasını açmak için Winrar programını kullanabilirsiniz:

Mobil makinelerinizde arşiv dosyasını açmak için Winzip’in mobil versiyonundan yararlanabilirsiniz:

Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları BENZER İÇERİKLER
Nexus Marlin ve Sailfish Duvar Kağıtları YAPILAN YORUMLAR