Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nextgen Okuyucu

Nextgen Okuyucu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Nextgen Reader, Windows 8 platformu için geliştirilmiş, dokunmatik ve basmakalıp aygıtlara geçimli görüntüleme kumpası sunan en süratli RSS okuma uygulamasıdır. Feedly hesabınızla senkronize biçimde çalışan uygulama ile yerli ve yabancı haber kaynaklarını çağdaş arayüz üzerinden takip edebilirsiniz.

Windows 8 için en galibiyetli Feedly istemcisi olarak gösterilen Nextgen Reader, her gün takip ettiğiniz onlarca web sitesini tek bir yere toplayarak işinizi oldukça basitleştiriyor. Feedly hesabınızda yakaladığınız tüm RSS kaynaklarını otomatik olarak içerisine alarak sil baştan kaynak ilave etmeyi ortadan kaldıran uygulama, hem tablet hem de masaüstü kullanıcılar için ayrı arayüz sunuyor. Böylece kullandığınız aygıta göre kumpas tercihi yapabiliyor ve üyeliklerinizi rahatlıkla takip edebiliyorsunuz.

Feedly hesabınıza giriş yaparak kullanabileceğiniz uygulamada zannedilen olarak tüm azalıklarınız sol kısımda bir araya geliyor ve yeni haber geldikçe tıpkı e-posta uygulaması gibi görebiliyorsunuz. Kaynağa tıkladığınızda ise haberin özeti açılıyor; “Read More” butonuna tıklayarak haberin tamamını okuyabiliyorsunuz. Kaynağa tıkladığınızda metnin tamamının gösterilmesi, web sayfası biçiminde de ayarlayabiliyorsunuz. Okuduğunuz haberi okundu ve ehemmiyetli olarak işaretleyebiliyor, o anda okumak için müddetiniz yoksa Instapaper hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Dilerseniz hemen üste konumlandırılmış “Post” butonu ile haberi Facebook ve Twitter hesabınızda paylaşabiliyorsunuz.

Nextgen Reader, haber kaynaklarını başlangıç ekranınızdan takip etme izni de vermektedir. Gözde haber kaynaklarınızı başlangıç ekranınıza değişmezleyebilir, uygulamayı açmadan canlı paketçikler üzerinden takip edebilirsiniz.

Nextgen Okuyucu BENZER İÇERİKLER
Nextgen Okuyucu YAPILAN YORUMLAR