Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
NetDrive

NetDrive

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

NetDrive, bulut hesaplarınızı harddisk gibi kullanma ihtimaliz sunan işlevsel bir vasıta olarak belirlenebilir. FTP hesaplarınızı mahallî harddisk gibi kullanmanızı sağlayan NetDrive ile kapasite meselesinden kurtuluyorsunuz.

Bulut depolama hesaplarınızı idareme ihtimali sunan NetDrive, hesaplarınızla irtibat kurarak dosya yollama, silme ve tertip etme operasyonlarınızı sanki mahallî bir harddiskte çalışıyormuş gibi halletmenizi sağlıyor. Süratli ve basit bir kullanıma sahip olan program ile Google Drive’dan OneDrive’a, Dropbox’tan OpenStack’e kadar bir çok bulut hesabına irtibat kurabiliyorsunuz. Tüm dosyalarınızı gizlemek için kullanılabilecek program ile kapasite meselesini ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Bulut hesaplarına kendi internet siteleri üzerinden değil mahallî bilgisayar üzerinden dosya yollamak ve almak için NetDrive’ı seçim edebilirsiniz.

Güvenliği de ön tasarıda yakalayan program ile disklere parola koyabiliyor ve dosyalarınızı güvende yakalayabiliyorsunuz. FTP hesaplarına da desteklediyen NetDrive’ı FileZilla’ya seçenek olarak kullanabilirsiniz. NetDrive, basit kullanım ve montaj sağlayan kullanıcı arayüzü, yüksek bilgi transfer sürati ve performansı, “çek-vazgeç” metodu takviyesiyle oldukça kullanışlı ve pratik bir program diyebiliriz.

NetDrive programını fiyatsız olarak indirebilirsiniz.

NetDrive BENZER İÇERİKLER
NetDrive YAPILAN YORUMLAR