Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nesne Düzeltme Zip'i

Nesne Düzeltme Zip’i

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Object Fix Zip programı, bilgisayarınızda bulunan zarar görmüş ZIP dosyalarının tamiri için kullanılabilen fiyatsız vasıtalar arasında yer alıyor. Hem basit kullanımlı olması hem de oldukça hoş neticeler vermesi sayesinde netlikle göz atmak isteyebileceklerinizden birisi olacağını düşünüyorum.

İnternetten indirilen yahut diskte bulunan ZIP dosyalarının bazen bozulduklarını ve arşiv programlarının onları açamadıklarını siz de farketmişsinizdir. Object Fix Zip sayesinde bozulmaya uğrayan bu dosyaların olabildiğince büyük bir kısmı kurtarılıyor ve kullanıcıların gereksinim dinleyecekleri bilgilere ulaşmaları muhtemel hale geliyor.

Dosya indirme harekâtları sırasındaki kesintilerden de kaynaklanabilen bu vaziyete karşı ne yazık ki Winzip, Winrar gibi programlar yeterince tesirli olamıyorlar ve seçenek ZIP tamiri programlarına gereksinim dinlenebiliyor. Object Fix Zip ne yazık ki yalnızca ZIP formatıyla sıkıştırılmış dosyalar için yardım sunuyor ve bu sebeple rar, tar.gz, ace gibi öbür sıkıştırma formatlarında meseleler yaşayanlara dayanakçı olamadığını da ilave etmek gerekiyor.

Programın sahip olduğu harekât illüzyonisti sayesinde adım adım yapılması gerekenleri görmek ve buna göre hareket etmek muhtemel oluyor. Ancak her dosyanın tamirinin ve kurtarılmasının muhtemel olmadığını, zira zararın seviyesine göre harekâtların değişebileceğini de ustan çıkarmamak gerekli.

Şayet çok acil bir biçimde bozulmuş ZIP arşivlerinizdeki dosyalara gereksinim dinliyorsanız göz atmadan ve sınamadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

Nesne Düzeltme Zip’i BENZER İÇERİKLER
Nesne Düzeltme Zip’i YAPILAN YORUMLAR