Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
NESbox

NESbox

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

NESbox, Nintendo Cümbüş Sistemi NES, Super Nintendo ve Sega Genesis oyunlarını Windows 8 bilgisayar ve tabletinizde oynamanıza izin veren bir reyin konsolu emülatörü.

Super Mario, Bomberman, Contra gibi 32-bit grafikler sunan bir yarıyılın en popüler konsol oyunlarını NESbox uygulaması sayesinde yeni jenerasyon Windows makinenizde hiçbir ek program yüklemeden oynayabiliyorsunuz.

.nes, .gen ve .smc dosya cinslerindeki oyunları meselesizce açan emülatör, hem klavye ile, hem Xbox 360 hakimiyetçisi ile, hem de dokunmatik hakimiyetler ile oynamayı destekliyor. Dokuz adet oyunla beraber gelen uygulamada oyunları kaydolmanız ve sonrasında kaldığınız yerden devam etkeniz için de alternatif bulunuyor.

Daha Önceki reyin konsolları oyunlarını özlüyorsanız NESbox sayesinde bir zamanlar hayran kaldığınız oyunlara geri dönebilirsiniz.

NESbox Özellikleri:

NES, Sega ve Super Nintendo oyunları oynama Önyüklü gelen birbirinden cümbüşlü 9 adet reyin İlave Edilen oyunları gösteren Oyunlarım kısmı Klavye, Xbox 360 kontrolör takviyeyi Oyunları kaydolma, yükleme

NESbox BENZER İÇERİKLER
NESbox YAPILAN YORUMLAR