Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nero TuneItUp

Nero TuneItUp

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Nero TuneItUp programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir sistem bakım taşıtı olarak karşımıza çıktı ve fiyatsız olarak kullanıcılara sunuluyor. Uzun müddetlerdir PC programları ile tanınan Nero tarafından hazırlanmış olması sebebiyle muadili programların gerisinde kalmayan ve tesirli bir biçimde bilgisayar bakımınızı reelleştirmenizi sağlayabilen Nero TuneItUp, basit kullanımlı bir arayüzü ve meselesiz çalışan işlevleri de içerisinde barındırıyor.

Uygulamanın bu fiyatsız versiyonuna ek olarak fiyatlı bir profesyonel versiyonu da mevcut ancak esas sistem bakımı için fiyatsız versiyonun genel olarak yeterli olduğunu belirtmek gerek. Fiyatsız versiyonla beraber gelen özellikleri kısaca listelemek gerekirse;

Reyin modu ile azami reyin performansı Diskte yer kaplayan dosyaları listeleme Program kaldırma taşıtı Kayıt defteri arınıcısı Web tarayıcısı arınıcı Geri dönüşüm kolisini arınıcı

Programın sunduğu bu işlevler ayrı ayrı yahut hep beraber kullanılabiliyorlar ve böylece isteyenler yalnızca istedikleri alanlarda farklılıklar yapabiliyor, bununla uğraşmak istemeyenler de tüm bir sistem bakımını ve pakliğini aradan çıkarabiliyorlar.

Profesyonel versiyonla beraber internet optimizasyonu, başlangıç tertip etme, efor tasarrufu, sürücü ve yazılım aktüelleme özelikleri gibi bazı ek özellikler de geliyor ancak günlük kullanımda bu özelliklere çok fazla gereksinim dinleyeceğinizi sanmıyorum.

Yeni bir bilgisayar bakımı uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

Nero TuneItUp BENZER İÇERİKLER
Nero TuneItUp YAPILAN YORUMLAR