Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nero Burning ROM

Nero Burning ROM

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Nero programı, çok uzun senelerdir CD ve DVD yazmak isteyenlerin en sık kullandıkları programlar arasında yer alıyor ancak artık programın üreticileri azıcık farklılık gerektiğine kanı getirmiş olacaklar ki programın ismini Nero Burning ROM olarak değiştirerek yeni bir başlangıç yapmışlar. Çünkü yeni program Windows 8 ve üzeri işletim sistemleri ile meselesiz bir biçimde çalışıyor ve daha öncekinden olduğu gibi disk yazma operasyonlarını çok basit bir hale getiriyor.

Her ne kadar Windows’un kendi disk yazma özelliği olsa da bazı disk cinsleri için bu geçerli olmayabiliyor ve aynı zamanda sürat, ince ayrıntılar mevzularında Windows dosya gezgini azıcık eksik kalıyor. Dolayısıyla Nero Burning ROM kullanarak daha iyi bir disk yazma tecrübeyi elde edebilirsiniz.

Programın dikkat toplayan yanlarına göz attığımızda, CD, DVD, Blu-Ray gibi öğrenilen tüm disk formatlarının yazılması için yardım sunduğunu basitçe görebiliyoruz. Şayet yazmak istediğiniz tüm bilgiler bu disklere sığamayacak kadar büyüklerse, yeniden de disk yazmayı başlatabiliyor ve bir bilgiyi birden fazla disk üzerinde bulundurabiliyorsunuz. Bu sebeple rastgele bir dosya ebadı sınırlamasının olmadığını andırdırmak gerek.

SecurDisc ismi verilen yeni bir güvenlik mekanizmasından yararlanan NERO Burning ROM, bu sayede çizilen disklerinizde yer alan bilgilerin meselesiz bir biçimde kurtarılabilmesine de imkân tanıyor. Aynı zamanda diskleri şifrelemekte de kullanılan bu yeni usul sayesinde şahsi bilgilerinizin yanlış bireylerin eline düşmesine mani olabiliyorsunuz.

Ses CD’lerinden müzikleri çıkarmak ve bilgisayarlarına kaydolmak isteyen kullanıcılar da yeniden zorunlu tüm taşıtları Nero Burning ROM 2014 içerisinde bulacaklardır. MP3, OGG, FLAC gibi öğrenilen tüm popüler ses formatlarını desteklemesi sayesinde nitelik kaybı olmadan ses CD’lerinizi bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Aynı zamanda disk imaj dosyalarını dolaysız olarak disklerinize yazdırabilir, dilerseniz disklerinizi bilgisayarınıza bu disk imaj formatlarında da kaydolabilirsiniz. Programın arayüzünün sade ve anlaşılır bir biçimde hazırlanmış olması sayesinde kullanırken rastgele bir meseleyle de karşılacağınızı sanmıyorum.

Nero Burning ROM BENZER İÇERİKLER
Nero Burning ROM YAPILAN YORUMLAR