Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Nero 2015 Klasik

Nero 2015 Klasik

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Nero 2015 Classic, uzun senelerdir CD ve DVD medyaları yazdırma programlarıyla tanınan Nero tarafından yayınlanmış ve oldukça basit bir kullanımı çok rakamda değişik özellikle birleştirebilen nitelikli bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın sahip olduğu bu özellikler geçmişte olduğu gibi yalnızca medya yazdırma üzerine şekillendirilmemiş ve bazı işe verim ek işlevler de galibiyetle kazandırılmış.

Natürel ki bildiğimiz normal CD, DVD ve BluRay kaydolma işlevi Nero 2015 Classic içerisinde mevcut. Bunun yanında elinizde bulunan disklerdeki bilgilerin riplenmesini de sağlayan program, film ve video içeriklerinin tertip edilmesi için muhtelif video tertip etme taşıtlarına da sahip. Böylece kolay video operasyona imkânları için öbür programları kullanmanıza gerek kalmıyor.

Program içerisinde Android ve iOS aygıtlara dolaysız olarak elinizde bulunan video ve filmleri yayınlama olanağı bulunuyor ve böylece rastgele bir bilgi kopyalama operasyonu yapmadan mobilden bilgisayarınızda bulunan videoları izleyebiliyorsunuz. Bunun yanında mobil makinelerinizde bulunan video ve öbür görsel içerikleri bilgisayarınıza kopyalamadan dolaysız olarak imkânınız da mevcut.

Resim ve videolara işlenen GeoTag bilgilerinden yararlanarak bu içeriklerin hangi konumlarda çekildiklerini tespit edebilen program, daha sonra hepsini çekildikleri yere göre listeleyebiliyor ve kategorilendirebiliyor. Dolayısıyla bir disk yazma programının yanında multimedya yönetimi işlevlerine dair çok rakamda takviye sunduğunu söyleyebilirim.

Çizilmiş diskler üzerindeki bilgileri kurtarabilmek için de kurtarma taşıtlarına sahip olan Nero 2015 Classic, disklerinize yazdırdığınız bilgilerin uzun bir müddet güvenle saklanabilmesi için SecurDisc ismi verilen bir usul kullanıyor ve bu usul sayesinde uzun seneler rastgele bir mesele yaşamadan diskteki bilgileri gözetmek muhtemel hale geliyor.

Nero 2015 Klasik BENZER İÇERİKLER
Nero 2015 Klasik YAPILAN YORUMLAR