Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Natahwa

Natahwa

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bulunduğunuz şehrin veya dünya üzerindeki rastgele bir şehrin ayrıntılı hava vaziyeti bilgilerine erişebileceğiniz çağdaş bir uygulama arıyorsanız, NTVHava bütün de sizin için yaratılmış bir uygulama. İstediğiniz şehrin günlük, saatlik ve haftalık hava gidişatına erişebileceğiniz gibi nem oranı, rüzgar doğrultuyu ve sürati, tazyik ölçüyü hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Çağdaş ve sade arayüz ile gelen NTVHava uygulaması ile birden fazla şehrin hava vaziyetini takip edebilirsiniz. Haftalık, günlük ve saatlik varsayımlarıyla sürprizlerle karşılaşmanızı yasaklayan uygulamanın “Yaşam” kısmı oldukça garip. Sağ tuşa tıklayarak erişebileceğiniz bu kısımda o günün hava koşullarına uygun olan ve olmayan aktiflikler sıralanıyor. O günün mangal ve piknik için iyi bir gün olup olmadığını veya aktifliğe gideceksiniz yağmurla karşılaşıp karşılaşmayacağınızı veya o gün hangi hastalıkların gün suratına çıkacağını bilebilirsiniz.

NTVHava Özellikleri:

Türkiye ve Dünya’dan şehirlerin hava vaziyetini takip edin. İstediğiniz kadar şehrin hava vaziyetini başlangıç ekranınızdan takip edin. Günlük, saatlik ve haftalık hava raporunu alın. Sezilen sıcaklığın yanı gizeme nem oranı ve rüzgar şiddetini bilin. O gün yapılması mahzurlu etkinlikleri bilin.

Anekdot: NTVHava uygulaması zannedilen olarak İngilizce dilde görüntüleniyor. Dil alternatiflerinden dili Türkçe olarak ayarlayabilirsiniz.

Natahwa BENZER İÇERİKLER
Natahwa YAPILAN YORUMLAR