Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Namaz Vakitleri 8

Namaz Vakitleri 8

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Namaz Müddetleri 8, ezanın güç dinlendiği hatta hiç okunmadığı bir yerde ikamet ediyorsanız ezan süresini takip edebileceğiniz çok kolay ve tesirli bir Windows 8.1 uygulaması Bulunduğunuz konumu işaretledikten sonra otomatik konum tespiti galibiyetli biçimde çalışıyor, dilerseniz kendiniz ilave edebiliyorsunuz. kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama, ezan okunduğu süre hem sesli hem de görsel olarak ihtarda bulunarak namazınızı süresinde eda etmenizi sağlıyor.

Çoklu dil takviyeyi ile dikkat toplayan namaz müddetleri uygulamasında yaşadığınız veya o anda bulunduğunuz şehrin bir haftalık namaz vakitlerini bilebiliyorsunuz. İmsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı namazı müddetlerini tek bakışta görebileceğiniz uygulama bir sonraki namaza kalan zamanı ve bir evvelki öbür bir deyişle zamanını da -kırmızı renkte- gösteriyor.

Namaz Müddetleri 8 uygulamasının öne çıkan özelliklerinden birisi de namaz müddetlerini yedi değişik merkezi baz alarak hesaplayabilmesi. Dünya İslam Birliği, Kuzey Amerika İslam Cumhuriyeti, Mısır Genel Etüt Makamı, Ümmü’l Kurra Üniversitesi Mekke, İslami Bilimler Üniversitesi Karachi, Jeofizik Enstitüsü Tahran Üniversitesi, Şia İtna Aşari merkezlerinden dilediğinizi seçerek namaz süresini en doğru biçimde alabiliyorsunuz.

Namaz Müddetleri 8, istenilen bir şehrin 5 süre namaz zamanını en doğru biçimde gösteren kolay bir uygulama olmuş. Namaz müddetlerini günlük ve aylık olarak görebileceğiniz, değişik ezanlar ve dualarını dinleyebileceğiniz, bulunduğunuz yere en yakın camileri bilebileceğiniz, kıble doğrultusunu bulabileceğiniz, dini gün ve geceler hakkında bilgi edinebileceğiniz daha ayrıntılı bir uygulama arıyorsanız Diyanet’in kendi Namaz Müddeti uygulamasını öneririm.

Namaz Vakitleri 8 BENZER İÇERİKLER
Namaz Vakitleri 8 YAPILAN YORUMLAR