Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
n7player

n7player

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

n7player, mobil platformda oldukça popüler bir müzik çalar ve nihayet Windows platformunda da kullanılabilir. Windows 8 üzeri tablet ve bilgisayarınıza fiyatsız indirebileceğiniz müzik uygulamasının arayüzü kadar özellikleri ile de etkileneceğinizi düşünüyorum.

Müzik kitaplığınızdaki şarkıları otomatik olarak senkronize ederek şarkılarınızı doğrudan karşınıza çıkaran n7player’ın Windows’un kendi müzik uygulamasından oldukça ileride olduğunu söyleyebilirim.

Şarkılarınızdan oluşan güzel bir karşılama ekranına sahip olan uygulama özellikle şarkı ve albümleri bir kumpas içerisinde yakalamayı beğenenlerin oldukça güzeline gidecektir. Albümleriniz, şarkıcılarınız ve cinsler ayrı ayrı listelendiğinden o anda dinlemek istediğiniz şarkıya müzik kütüphanesinde kaybolmadan rahatlıkla erişebiliyorsunuz. Ayrıca müzik çalma ekranı oldukça güzel dizayn edilmiş. Sol tarafa çalan parça, sağ tarafa da albümdeki parçalar ve oynatıcı yerleştirilmiş. Oynatıcı demişken şarkı atlatma, karmaşık çalma, albümü ve şarkıyı yineleme ve natürel ki evvelki / sonraki şarkı, şarkıyı durdurma / başlatma işlevleri kısacası her şey mevcut.

Windows platformunda geliştirilme evresinde iken karşımıza çıkan n7player’yardımı da oldukça fazla. Mp3, mp4, m4a, ogg, wav, mkv, flac, aac, wma n7player ile meselesizce açabileceğiniz dosya cinslerinden yalnızca birkaçı.

Mobilde 10 milyondan fazla indirmeye erişen n7player’ın Windows versiyonu da oldukça galibiyetli. Ekolayzır haricinde rastgele bir yetersiz yanını görmedim ve geliştirilme evresinde olan bir müzik çalar için oldukça galibiyetli, kullanılabilir.

n7player Özellikleri:

Büyük tüm dosya formatlarını çalma Albüm kapak fotoğraflarını otomatik olarak indirme Süratli arama Çalma listesi oluşturma Bütün özellikli oynatıcı Albüm, şarkıcı, şarkı, cins olarak listeleme

n7player BENZER İÇERİKLER
n7player YAPILAN YORUMLAR