Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
n IU BI bölüm editörü

n IU BI bölüm editörü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

NIUBI Partition Editor, en süratli ve en tehlikesiz disk dağılma programı olarak öne çıkıyor. Disk kısmı yine ebatlandırma, disk kısmı dönüştürme, disk kopyalama ve birleştirme, disk kusurlarını onarma ve daha bir hayli özelliğe sahip olan harddisk dağılma programı, Windows PC ve sunucularda kullanılabiliyor. Yukarıyadaki NIUBI Partition Editor İndir butonuna tıklayarak disk bölümleme programın fiyatsız versiyonunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

NIUBI Partition Editor İndir – Disk Dağılma Programı

NIUBI Partition Editor, en süratli ve emin disk dağılma programı olması dışında onu özel kılan bir hayli özelliğe sahip. Sisteminizi ve bilgilerinizi kourmak için eşsiz 1 saniyelik geri alma teknolojisi, disk kısmını değiştirirken rastgele bir program veya ekipman meseleyi alana kazançsa bilgisayarı otomatik olarak bir flaştaki orijinal gidişatına geri döndürür. Bilgisayarınızı yine başlatmadan disk kısmını küçültüp ve genişletebilirsiniz. Eşsiz dosya taşıma algoritması öbür disk dağılma/kısımla vasıtalarından yüzde 30 – 300 daha süratli yine ebatlandırma ve taşımaya takviyeci olur. Hem PC’ler hem de sunucular için bütün özellikli hard disk dağılma programı, kusur ile karşılaşmanızı önlemek için sanal modda çalışır. Yaptığınız operasyonlar beklemede kalır, uygula butonuna tıklamadığınız sürece disk bölümleme asıllaşmaz.

NIUBI Partition Editor, dahili ve harici statik disk sürücüsü, Hyper-V, VMware sanal diski, her türlü ekipman RAID dizisi ve USB flash sürücülerin tümünü takviyeler.

Disk Kısmını Yine Ebatlandırma: Bilgi kullanımını kaybetmeden alan kullanımını optimize etmek için kısımları daraltın, uzatın, taşıyın ve birleştirin. Disk Kısım Yönetimi: Oluşturma, Silme, Şekillendirme, Gezgin kısmı, Kısım yaftasını ve sürücü harfini değiştirme, Aktif kısmı ayarlama vb. Disk Kısmını Dönüştürme: MBR diski GPT’ye dönüştürün, Manasal kısmı İlk / İlk’e dönüştürün, NTFS kısmını FAT32’ye dönüştürün. Disk Kopyalama ve Taşıma: İşletim sistemini yeni diske taşıyın, bilgileri yedeklemek veya taşımak için tüm diski veya tek bir kısmı kopyalayın. Sistem Optimizasyonu: Kısım birleştirme, Dosya sistemi kusurunu düzenleme, Bozuk kısımları tarama, Diski başlatma, disk / kısım özelliklerini görüntüleme vb. Bilgi Güvenliği: Kısmı saklayın, Disk mutlak okunur özniteliğini ayarlayın, disk / kısım / ufalamamış alandaki bilgileri silin.

n IU BI bölüm editörü YAPILAN YORUMLAR