Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
myTube

myTube

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

myTube, YouTube videolarını web tarayıcınızı açmadan izleyebileceğiniz, sevdiğiniz videoları ister ses isterseniz de görüntü formatında indirebileceğiniz ve gözde videolarınızdan çalma listeleri oluşturabileceğiniz oldukça fonksiyonel bir Windows 8.1 uygulaması.

Windows Phone platformunda fotoğrafı YouTube uygulaması beceriksizliğini kapatan hatta fotoğrafı uygulamadan çok daha fazla alternatifler sunan myTube mobilin ardından Windows tablet ve bilgisayarımıza da geldi. Fiyatsız sınama versiyonu olarak karşımıza çıkan YouTube istemcisinde yok yok diyebilirim. YouTube videolarını izleme, arka tasarıda dinleme, değişik formatlarda indirme, videolara yorum yollama ve yorumları cevaplama, oynatma listeleri hazırlama kısacası fotoğrafı YouTube uygulamasında dahi bulamayacağınız özelliklerin hepsi myTube’de mevcut.

Sınama versiyonu olarak geldiğinden reklamlara dolup taşmayan ve de günümüz tasarım diline uygun arayüz ile bizleri karşılayan myTube’u eşlerinden ayıran en büyük özelliği 4K dayanağı sunması. Videoları 2160p nitelikte hem de 60 fps süratinde izleyebiliyorsunuz ki myTube haricinde hiçbir uygulamada bu alternatifi görmedim.

myTube’nam öne çıkan özelliklerine bakacak olursak:

Uygulamada dolaşırken mevcut videoyu izlemeye devam edebilme Başka uygulamaları kullanırken arka tasarıda müzik dinleyebilme Videoları ses ve görüntü formatında sonradan dinlemek, izlemek üzere kaydolabilme Oynatma listeleri oluşturabilme, idareyebilme Oynatma listelerini çevrimdışı görüntüleyebilme Yorum yollayabilme, yorumları cevaplayabilme Gözdelere alınan kanallar için video yükleme bildirimi

myTube BENZER İÇERİKLER
myTube YAPILAN YORUMLAR