Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
myAppFree

myAppFree

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

myAppFree, Windows Phone ve Windows 8 Mağazası’nda fiyatlı olan uygulama ve oyunlar fiyatsız olduklarında veya maliyeti düştüklerinde anında bildiren bir uygulama ve dünya genelinde 1 milyondan fazla kullanıcısı olduğu geliştirici tarafından belirtilse de ülkemizde fazla kullanılmadığını söyleyebilirim.

İlk olarak Windows Phone platformunda karşımıza çıkan myAppFree fiyatlı kategorisinde bulunan el yakan pahalı ve popüler uygulama ve oyunları fiyatsız indirmemize destekçi olmak emeliyle planlanmış bir uygulama. Ancak ne Windows Phone ne de Windows 8 versiyonu zaferli değil. Öyle ki uygulamayı açtığınızda çok az rakamda uygulama ve oyunla karşılaşıyorsunuz. En yeni indirimler kategorisinde sergilenen Windows 8 uygulama ve oyunlar arasında popüler adlar bulunsa da genel olarak az rey almış veya ülkemizde kullanılmayan adlar yer alıyor.

İçerisinde bulunduğunuz günün ve geçmiş üç günün indirimlerini gösterebilen myAppFree Windows 8 uygulamasında Windows Phone uygulama ve oyunlarının yer aldığı bir kısım da bulunuyor. Burada da indirme girmiş reyin ve uygulamaları görebiliyorsunuz. Hipotez edeceğiniz üzere listelenen uygulama ve oyunları doğrudan Windos Phone aygıtınıza indiremiyor; mağazaya yönlendiriliyorsunuz.

Reklamsız ve olabildiğince sade planlanmış arayüz ile gelen myAppFree’de editörler tarafından seçilen günün uygulaması kısmı da yer almakta. İndirimin ne kadar vakit daha devam edeceğini görebiliyor ve indir butonuna değerek anında Windows aygıtınıza indirebiliyorsunuz. Ancak şu an bu özellik kullanılamıyor.

Windows Mağazası’nın kendi Red Stripe Önerileri varken myAppFree uygulamasını kullanır mısınız öğrenmiyorum ancak geliştirilirse süper bir Windows 8 uygulaması olacağı sarih.

myAppFree BENZER İÇERİKLER
myAppFree YAPILAN YORUMLAR