Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Müzik Sınırsız İndir

Müzik Sınırsız İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Music Download Unlimited, web tarayıcınızı açmadan, internette sayfa sayfa dolaşmadan dilediğiniz Türkçe veya yabancı şarkıyı çevrimiçi dinlemenize ve dilediğiniz müziği Windows 8 aygıtınıza indirmenize izin veren minik ebatlı ve verimli bir uygulama.

Windows platformunda şimdiye kadar tesadüftüğünüz en iyi müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisi diye soracak olursanız netlikle Music Download Unlimited tenim. Yabancı bir uygulama olmasına karşın yerli parçaları da bulabileceğiniz bu uygulamanın platformda eşi eşi yok diyebilirim. Şarkı, şarkıcı veya albüm araması yaparak Türkçe ve yabancı popüler şarkılara anında erişebiliyor, reklamsız ve aralıksız çevrimiçi dinlemenin sevincini çıkartabiliyor veya yüksek nitelikte ve süratli bir biçimde doğrudan aygıtınıza indirebiliyorsunuz.

Fiyatsız bir uygulama olduğundan göze batmayan reklamlarla karşılaştığımız müzik uygulamasında müzik çalar kısmı da yer alıyor. İndirdiğiniz parçalardan oluşan çalma listeleri de hazırlayabiliyorsunuz. Uygulamanın diğer bir hoşlandığım özelliği chart kısmı oldu. Olağan Windows aygıtınızda fare ile sağ tıklayarak, Windows tabletinizde de kaydırma hareketi ile erişebileceğiniz bu kısımda değişik cinslerde en çok dinlenen şarkılara anında erişebiliyorsunuz. Buradaki parçaların daha önceki olmaması da oldukça hoş.

Türkçe şarkıların da bulunduğu ancak ağırlıklı olarak yabancı şarkılara erişebildiğimiz uygulamada aynı anda birden fazla indirme yapabiliyoruz. Böylece çalma listelerimizi süratlice oluşturmamız muhtemel. Öte yandan parçayı indirmeden evvel dinleyebiliyoruz ki parçanın niteliğini evvelden anlama kaderine sahip oluyoruz. Natürel ki yazan parça yerine başka bir parçanın çıkması ihtimalini de ortadan kaldırıyor.

Music Download Unlimited Özellikleri:

Çoklu müzik indirebilme Otomatik bitirilen arama paketi Bütün özellikli dahili müzik oynatıcı Değişik cinslerde en iyiler listesi Şarkıları başka oynatıcılarda çalabilme Müzikleri indirmeden evvel dinleyebilme Çalma listesi oluşturabilme

Müzik Sınırsız İndir BENZER İÇERİKLER
Müzik Sınırsız İndir YAPILAN YORUMLAR