Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Müzik Kutusu Radyosu

Müzik Kutusu Radyosu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Jukebox Radio, Windows 8 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış tamamen Türkçe ve çağdaş, kolay ve reklamsız bir kullanıcı arayüzü ile gelen şahane bir radyo uygulamasıdır. O anki ruh halinize en uygun radyo istasyonlarını tek değişinizle önünüze seren uygulamada Türkiye haricinde 7 ülkenin en çok alaka gören radyo kanallarını da dinleyebiliyorsunuz.

Reklam ve dinleme kısıtlaması olmadan sevdiğiniz radyo istasyonlarını doyasıya dinleyebileceğiniz Jukebox Radio’da Türkiye, Polonya, Fas, Almanya, Hollanda, Avustralya, Amerika ve Bulgaristan’ın en çok dinlenen radyo kanallarını yüksek nitelikte ve devamlı olarak dinleyebilir, kategoriler alanına geçerek Türkçe pop, Türkçe slow, Yabancı pop, Banal müzik, Jazz, Dini, Hitler, Rap, Çocuk cinslerinden dilediğinizi seçebilir ve o anki ruh halinize uygun şarkılara tek değişle erişebilirsiniz. Hoşlandığınız kanalları gözdeler listesine alabilir, uygulamaya bir sonraki girişinizde dinlemekten en çok neşe aldığınız radyo kanallarına süratlice erişebilirsiniz. Natürel ki kanal ara kısmından sevdiğiniz kanalları anında bulmanız da muhtemel.

Bulunduğunuz konumu tespit ederek yaşadığınız şehirde en çok dinlenen radyo kanallarını gösterme özelliğini de sahip olan uygulama, kilit ekranında çalma takviyeyi sunuyor. Hatta bekleme ekranına tıklayarak uygulamanın kilit ekranınızda nasıl görüneceğini ön izleyebiliyorsunuz.

Jukebox Radio, fiyatsız olması, rahatsız edici reklamlar sunmaması, devamlı dinleme olanağı vermesi, çağdaş ve kullanımı kolay arayüz sunması doğrultusundan Windows 8 platformundaki en zaferli Türkçe dil takviyeyi sunan radyo uygulaması diyebilirim.

Müzik Kutusu Radyosu BENZER İÇERİKLER
Müzik Kutusu Radyosu YAPILAN YORUMLAR