Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
musiXmatch şarkı sözleri oynatıcı

musiXmatch şarkı sözleri oynatıcı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

musiXmatch, Windows 8 tablet ve PC’nizde kullanabileceğiniz galibiyetli bir şarkı lafı bulma uygulamasıdır. Yerli ve yabancı milyonlarca şarkıdan dilediğinizi aratıp, şarkı lafına erişebilirsiniz.

musiXmatch, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan oldukça popüler şarkı lafı bulma uygulamasıdır. Çağdaş ve sade arayüze sahip uygulama, istediğiniz şarkının lafını göstermekle kalmıyor, şarkının videosunu çıkarıyor ve şarkıyı satın alabileceğiniz kaynakları iTunes, Amazon sunuyor. Şarkı takip etme özelliği sayesinde çalan şarkının lafını eş zamanlı olarak laf kısmından takip edebiliyorsunuz. Şarkıyı kaçıncı dakikada başlatırsanız laf da o dakikada başlıyor.

Windows 8 aygıtınızın mikrofonunu kullanarak şarkı laflarını saniyeler içerisinde ekranınıza yansıtan musiXmatch, arama işlevini de sahip. Şayet uygulamanın mikrofonunuzu kullanmasına izin vermek istemiyorsanız, arama paketine şarkıcı / şarkı adını yazarak ta dilediğiniz şarkının lafına erişebilirsiniz. Bunun yanı gizeme bilgisayar ve tabletinizde depoladığınız mp3, wma ve m4a formatındaki müzik dosyalarınızı da uygulamaya aktarabilirsiniz. Ancak bu dosyaların DRM gözetmeli olmadığından emin olmanız gerekiyor.

musiXmatch Özellikleri:

Yerli ve yabancı milyonlarca şarkı lafına erişin. Mp3, Wma ve M4a dosyalarınızı oynatın. Mikrofonu kullanarak şarkı lafını bulun. Music ID Albümleri Amazon ve iTunes üzerinden satın alın. Çalarken şarkı lafını takip edin.

musiXmatch şarkı sözleri oynatıcı BENZER İÇERİKLER
musiXmatch şarkı sözleri oynatıcı YAPILAN YORUMLAR