Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MultiBootUSB

MultiBootUSB

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Bilgisayarlarımızda zaman zaman seçenek işletim sistemleri kullanmak isteyebiliyoruz fakat bunu reelleştirmemiz vaziyetinde ne yazık ki statik diskimizi ayrılmamız gerekiyor veya yeni bir statik disk alma lüzumu doğuyor. Ancak özellikle sınamak ya da meraktan dolayı bakmak istediğimiz işletim sistemleri için bu kadar efora ve gidere girmek anlamsız olabiliyor. Dolayısıyla daha basit bir biçimde dolaysız olarak işletim sistemlerini açmak için bazı taşıtlar üreticiler tarafından hazırlanıyor.

MultiBootUSB programı, elinizde bulunan flash disklere basit yoldan neredeyse tam Linux dağıtımlarını kurabilmenize imkân tanıyor ve böylece statik diskiniz üzerinde rastgele bir harekât yapmadan, bilgisayarınızı açarken flash diskten Linux işletim sistemini başlatabiliyorsunuz.

Programın en büyük avantajı, sistem dosyalarınız ya da ana işletim sisteminiz üzerinde rastgele bir harekât hakikatleştirilmesinin önüne geçmesi ve yanınızda taşınabilmesi. Böylece gittiğiniz her yerde işletim sisteminizi cebinizde taşıyabilir, istediğiniz bilgisayarlarda çalıştırabilirsiniz.

Uygulamanın çok basit kullanılır bir arayüzü var ve fiyatsız olarak kullanılabiliyor. Ancak flash diskte Linux işletim sistemi montajı yapabilmek için elinizde o dağıtımın İstanbul Sanayi Odası dosyasının olması gerekiyor.

Şayet geçici olarak Linux kullanmanız gerekiyorsa veya yalnızca meraktan Linux dağıtımlarına göz atmak istiyorsanız işinizi görebilecek programlardan birisi olduğunu söyleyebilirim.

MultiBootUSB BENZER İÇERİKLER
MultiBootUSB YAPILAN YORUMLAR