Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Mükemmel365

Mükemmel365

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Perfect365, portre resimlerinizi iyileştirmek için kullanabileceğiniz şahane bir makyaj uygulaması. Suratınızın her kısmına büyülü değişler yapmanıza izin vererek sizi moda mecmualarındaki mankenler kadar hoşlaştıran uygulama herkesin rahatlıkla kullanabileceği kolaylıkta hazırlanmış. Şayet resimlerde makûs çıkmaktan davacıysanız Perfect365 işinizi aşırısıyla görecektir.

Windows 8 makinelere uygun çağdaş ve sade arayüz ile gelen Perfect365, natürel rötuş ve göz akdikeni makyaj uygulayarak afallatıcı neticeler alabileceğiniz bir hoşluk uygulaması. Milyonlarca birey tarafından seçim edilen uygulama, suratınızın tüm kısımlarını işaretleyerek işinizi oldukça basitleştiriyor. Size yalnızca renk ve tarz tercihi yapmak kalıyor. Göz rengi, göz etrafı, dudak, saç, yanak kısacası hoşluğunuzu ortaya çıkaran tüm bölgeler üzerinde farklılık yapabiliyorsunuz. Günlük yaşamda yaptığınız makyajdan hiçbir farkı yok.

Tek değişle reelleştirdiğiniz her harekâtı anbean görmenize de izin veren uygulama resimlerinizi içe aktarmak için iki alternatif sunuyor. Bilgisayar ve tabletinizde gizlediğiniz resminizi doğrudan aktarabiliyor veya yeni sürüklediğiniz resim üzerinde çalışabiliyorsunuz. Misal resimler sayesinde kendi resminizi aktarmadan çalışma yapma kısmetine sahip oluyorsunuz. Ayrıca uygulama aracılığıyla tertip edilmiş misal resimlere göz atarak Perfect365’in ne kadar galibiyetli olduğunu kavrayabilirsiniz.

Resimlerinizi yüksek olanağı da sunan Perfect365, resimlerinizi sosyal ağlarda süratlice paylaşma izni de veriyor.

Mükemmel365 BENZER İÇERİKLER
Mükemmel365 YAPILAN YORUMLAR