Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MSN Yiyecek ve İçecek

MSN Yiyecek ve İçecek

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

MSN Food & Drink, Türk ve Dünya mutfağına ait yüzlerce lezzeti resimli ve videolu olarak sunmanın yanında alışveriş listenizi hazırlamanızda ve yemek planınıza yapmanızda yardımcı olan bir uygulama.

Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz MSN Food & Drink (MSN Yeme – İçme) uygulaması, Windows platformunda gördüğüm en zengin içerikli ve modern / sade arayüze sahip yemek tarifleri uygulaması. Dünya genelinde meşhur şeflerin Türk ve yabancı damak tadına uygun tariflerini kategoriler halinde listeleyebilmenin yanında filtreleme seçeneğini kullanarak tarifleri mutfak, pişirme yöntemi, süre ve zorluk derecesine göre ayırabiliyorsunuz. Ayrıca içerisinde bulunduğunuz mevsim için çok yararlı ipuçları alabiliyorsunuz. İpuçlarının yazılı yerine videolu olarak sunulması da çok iyi düşünülmüş.

MSN Food & Drink uygulamasında özel günler de unutulmamış. Özel günler kategorisi sayesinde bayramlarda sevdiklerinizle bir araya geldiğinizde veya sevgililer gününde en ideal tatları kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Bunun yanında diyet yapanlar için de tarifler mevcut.

MSN Food & Drink, alışılmış tatların dışına çıkmak isteyenler için eşsiz bir kaynak.

MSN Yiyecek ve İçecek BENZER İÇERİKLER
MSN Yiyecek ve İçecek YAPILAN YORUMLAR