Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MSN Haberleri

MSN Haberleri

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

MSN News, Türkiye’de ve Dünya genelinde neler olup bittiğini anında ileten en emin kaynakları bir arada toplayan bir haber uygulaması ve rss irtibatlarını destekliyor. Windows 8.1 tablet ve bilgisayarlarda ön yüklü gelen Bing uygulamaları arasında yer alıyor ve zengin içeriğinin yanında çağdaş ve sade arayüzü ile platformdaki haber uygulamalarından öne çıkıyor.

Yerli ve yabancı haber kaynaklarına tek bir yerden ve web tarayıcınızı açmadan ulaşma basitliği sunan MSN News uygulamasında gündem, spor, magazin, sıhhat, teknoloji, finans, sinema başta olmak üzere alakanızı sürükleyen tüm mevzuları takip edebiliyorsunuz. İçerikleri çevrimiçi okuyabildiğiniz gibi indirerek dilediğiniz bir zaman internet irtibatına gereksinim dinlemeden de okuyabiliyorsunuz. Daha rahat ve sevinçli okuma için yazı tipi ve ebadını ayarlayabileceğiniz alternatifler de mevcut.

MSN News, haberleri ülke alternatifi de sunuyor. Bulunduğunuz ülkeyi seçerek o ülkenin en emin haber kaynaklarından içerikleri okuyabiliyorsunuz. Haber kaynaklarına Türkiye’nin de dahil edilmesi ve içeriğin tamamen Türkçe olması da platformdaki değişik haber uygulamalarını düşündüğümüzde artı bir özellik.

MSN News, yalnızca Türkiye değil Dünya gündemini takip edebileceğiniz ve de Windows Platformundaki en çağdaş ve zengin içerikli haber uygulaması. Haberleri dijital civardan takip eden biriyseniz MSN Haberlerin içeriğine netlikle göz atmalısınız.

MSN Haberleri BENZER İÇERİKLER
MSN Haberleri YAPILAN YORUMLAR