Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
mSecure

mSecure

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

mSecure, Windows 8 / 8.1 bilgisayar ve tabletlerde kullanılabilen fiyatsız bir şifre idareyicisidir. Hesap numaralarınız, kullanıcı isimleriniz, parolalarınız gibi şahsi bilgilerinizi 256-Bit güvenlik metodu ile şifreleyerek gözeten uygulama, kolay bir şifre idareyicisinden çok daha aşırısını sunmaktadır.

Windows 8’in çağdaş tasarımına ve özelliklerine sahip olan uygulama, ultra tehlikesiz şifreleme, hacker ihtiyata mekanizması, yedekleme, bilgileri otomatik olarak Dropbox ile senkronize etme, tesirli arama özelliği ile eşlerinden oldukça değişik bir kullanım sunan şifre idareyicisidir.

Ultra tehlikesizdir; Bilgileriniz askeri sınıf şifreleme ile korunur. Parolalarınız yazılımın hiçbir kısmına kaydolunmaz. Otomatik kilitleme ile uygulama kullanılmadığında bilgileriniz güvendedir. Bilgilerinizin kumpaslı olarak yedeği alınır.

Kullanımı kolaydır; Bilgileriniz gruplara ufalar, ad ve cinse göre listelenir. Süratli bilgi girişini muhtemel kılan 19 adet standart şablon mevcuttur. Entegre arama özelliği ile kayıtlara süratlice erişirsiniz.

Senkronize çalışır; Bilgileriniz Dropbox hesabınız kullanılarak senkronize edilir.

mSecure BENZER İÇERİKLER
mSecure YAPILAN YORUMLAR