Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MPC Temizleyici

MPC Temizleyici

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Anekdot: Programın montaj dosyası Google tarafından hasarlı yazılım olarak idrak edildiği için indirme iletişimi kaldırılmıştır.

MPC Cleaner programı, bilgisayarını her zaman sıhhatli ve süratli yakalamak isteyenler için hazırlanmış bir sistem bakımı uygulaması olarak karşımıza çıktı ve fiyatsız olarak kullanıcılara sunuluyor. Programın çağdaş hazırlanmış tasarımı sayesinde tüm sistem bakımı ve sistem pakliği işlevlerinin kullanıcıların basitlikle ulaşabilecekleri yerlere konumlandırılmış olduğunu söyleyebilirim.

More Powerful Cleaner’ı ilk açtığınızda, programın arayüzünde yer alan “Check Now” butonunu kullanmanızla beraber hemen genel bir tarama harekâtı başlıyor ve böylece bilgisayarınızda mesele çıkarma olasılığı olan her şey genel bir taramadan geçiyor. Elbette diskte boşuna yer kaplayan geçici dosyalar ve çöpler de bu evrede tespit ediliyorlar.

MPC’nin bilgisayarınızda taradığı en esas noktaları listelemek gerekirse;

Güvenlik taraması Eklentiler Başlangıç programları Bilgisayar önbelleği Video ve ses dosyaları Reyin artıkları Sosyal uygulama artıkları Web önbelleği Çöp yazılımlar Kayıt defteri meseleleri Cookieler Bilgisayar çalışmasındaki kasvetler

Tüm tarama harekâtları bitirildikten sonra MPC Cleaner’ın bu alanlarda verdiği ihtarların altında yer alan butonları kullanarak ayrı ayrı tüm paklik ve bakım harekâtlarını bitirebiliyorsunuz. Programın çalışması esnasında rastgele bir yavaşlık ya da kasvet olmadığı için tüm paklik işlemlerinin en kısa vakitte asıllaştığını da söyleyebilirim. Elbette tek seferde tüm işaretli noktaların bakımını yapmak da olası.

Paklik ve bakımın bitirilmesinin ardından size genel bir rapor da sunabilen More Powerful Cleaner, bilgisayarınızın yüzde kaç süratlendiği bilgisini de gösteriyor.

MPC’nin sunduğu ana sayfa koruma ve zannedilen tarayıcı koruma özellikleri de dikkatinize sürükleyecektir. Bu özellik sayesinde hem hasarlı web sitelerinin tarayıcınızda yapacakları farklılıklara mani olabiliyor, hem de arama motoru gibi öteki tarayıcı alanlarının da gözetmesini sağlayabiliyorsunuz. Şayet hali hazırda ana sayfanız ve arama motorunuz değiştirildiyse bunları geri orijinal hallerine döndürmek de MPC Cleaner ile olası oluyor.

Otomatik bakım giderekme ve andırdırıcı özelliğini de barındıran MPC, bilgisayarınızda yer alan tüm meseleleri kendiliğindene kesintisiz olarak çözebiliyor yahut size bu mevzuda bildirimlerde bulunuyor.

Bilgisayarının bakımını sağlamak ve onu her zaman azami performansta yakalamak isteyenler More Powerful Cleaner’ı sınamadan netlikle geçmesinler.

MPC Temizleyici BENZER İÇERİKLER
MPC Temizleyici YAPILAN YORUMLAR