Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Movie Creator

Movie Creator

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Windows Live Messenger’ı kullandığımız yarıyıllarda koli ile beraber sunulan uygulamalardan biri olan Movie Maker, Movie Creator adıyla yenilenmiş olarak karşımıza çıkıyor. Microsoft’un fiyatsız sunduğu uygulama ile yeniden video kliplerimizi birleştirerek tertip etme yapıyor ve paylaşıyoruz ancak bu sefer her şey olabildiğince sade ve yeni jenerasyon dokunmatik aygıtlarla geçimli.

Windows 8.1 sistemli dokunmatik aygıtların yanında banal bilgisayarlarda da kullanılabilecek biçimde planlanmış olan Movie Maker, şu anda beta evresinde olmasına karşın video kliplerinizi kumpaslarken lüzum dinleyeceğiniz her şeyi sunuyor ve meselesiz bir biçimde çalışıyor.

Hareket halindeyken bile film oluşturmanıza ihtimal tanıyan Movie Maker’da toplam dört evrede video kliplerinizden oluşan filminizi ortaya çıkarabiliyorsunuz. İlave Ettiğiniz her bir video klibi ayrı ayrı tertip edebiliyor, dilediğiniz kısımlarını kesip atabiliyorsunuz. Natürel ki video tertip etme uygulamalarının olmazsa olmazı yazı ekleme, tema seçme, müzik ekleme Movie Maker’da da kullanabileceğiniz alternatifler arasında. Filminiz hazır olduğunda ise dilediğiniz nitelikte kaydolup izleyebiliyor ve paylaşabiliyorsunuz.

Movie Maker, natürel ki profesyonel kullanıcılara müteveccih hazırlanmış bir video tertip etme uygulaması değil. Video kliplerinizi kolayca birleştirerek tertip edebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız değişik bir deyişle süreyi zamanında Movie Maker’ı kullandıysanız önerebilirim.

Movie Creator BENZER İÇERİKLER
Movie Creator YAPILAN YORUMLAR