Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
modTuner

modTuner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

modTuner, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en iyi akort etme uygulaması ve gitar, viyola, kema, ukulele, çello çalgıları dahil çok rakamda müzik çalgısını akort etmenize dayanakçı oluyor.

Mobilde tarafta GuitarTuna uygulamasını seçenek olarak gösterebileceğim uygulamanın Windows platformunda bir seçeneği bulunmuyor. Fiyatsız sınama versiyonu olarak indirip kullanabildiğimiz akort etme uygulaması sayesinde yeni çalmaya başladığınız bir çalgıyı fazla uğraşmadan basitlikle akort edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken entrümanınızdan notalara teker teker basmak ve sonrasında uygulamadan alakalı notanın rengini takip etmek.

Yeni aldığınız veya akortu bozulmuş bir çalgıyı birkaç saniye içerisinde akort edebileceğiniz uygulamanın çalışma anlamı ise oldukça kolay. Çalgınızın rastgele bir notasına bastığınızda uygulama Windows aygıtınızın mikrofonunundan sesli alıyor ve doğru bir biçimde iletiyor. Notanın yanındaki renge göre ayarlamanızı basitlikle yapıp akort etme harekâtını bitiriyorsunuz. Natürel ki sesin mikrofondan alınması demek duyarlı bir idrak etme demek. Bu noktada sesli bir civarda çalgınızı yanlış akort edeceğinizi düşünebilirsiniz ancak böyle değil. Hengame eksiltme alternatifini faal ederek arkadaki sesi kesebiliyor ve çalgıdan çıkan sesin yanlışsız uygulamaya iletilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Kapo ve standart kullanıma müteveccih akort etme alternatifleri sunan uygulamada akorların nasıl basılacağını sesli olarak dinleyemiyor veya göremiyoruz. Bence fiyatlı bir akort etme uygulamasında bu alternatifler de olmalıydı ki GuitarTuna gibi fiyatsız seçeneklerde bile var. Bunun haricinde uygulamanın bir noksanını görmedim ve kullanılabilir seviyede olduğunu söyleyebilirim.

Çalgı akort etmek için site gezme zahmetinden kurtaran modTuner Windows 8.1 uygulamasını yeni çalgı çalmaya başlamış, çalgıyı akort ederken zorlanan herkese öneririm.

modTuner BENZER İÇERİKLER
modTuner YAPILAN YORUMLAR