Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MoboPlay

MoboPlay

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

MoboPlay for PC, içerisinde suratlarca fiyatsız mobil reyin ve uygulamayı barındıran hepsi bir arada Android ve iOS aygıt idareyicisi. Müzik atma, resim ve video aktarma, kılavuz yedekleme ve geri yükleme, uygulama indirme, dosyalarınızı organize etme, telefonunuzu arınma ve daha pek çok işi bilgisayarınız üzerinden yapmanıza izin veriyor.

Android ve iOS kullanıcıları için en iyi fiyatsız aygıt idareyicisi diyebilirim. Telefonunuzu bilgisayarınıza bağladığınızda USB dışında karekod okutarak WiFi alternatifi de sunuluyor  telefonunuzun yazılım versiyonundan ekipman bilgilerine, yedekleme gidişatından batarya seviyesine, yüklü uygulamalarınızdan müzik ve videolarınıza, şahıslarınızdan kılavuzunuzdan iletilerinize aygıtınıza dair tüm bilgiler dökülüyor. Şayet Android telefon kullanıcısıysanız afaki dosyaları arınma, dosya idareyicisi, zil sesi yapma gibi ekstra alternatifler çıkıyor. Medya sekmesine geçtiğinizde telefonunuza attığınız şarkılar karşınıza çıkıyor. Dilerseniz buradan dolaysız telefonunuza yollama yapabiliyorsunuz. iPhone kullanıcısıysanız iTunes’a gereksinim dinlemeden müziklerinizi atma kaderine sahipsiniz. Toolbox sekmesine geldiğinizde yedekleme, geri yükleme, aygıt ekranını yansıtma, depolama alanı açma, dosya idareyicisi karşınıza çıkıyor.

MoboPlay, aygıt idareyicisi dışında yalnızca fiyatsız Android ve iOS oyunlarını, uygulamalarını bulabileceğiniz bir uygulama mağazası da kapsıyor. Mağaza kumpası App Store ve Google Play Store’u aratmayacak kadar zaferli.

MoboPlay BENZER İÇERİKLER
MoboPlay YAPILAN YORUMLAR