Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Mobogenie

Mobogenie

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Mobogenie, kullanıcıların kendi bilgisayarları üzerinden Android makinelerine iletişim kurarak, Android makineleri içerisinde yer alan dosyaları görüntülemelerine ve değişik tertip etmeler yapabilmelerine imkân sağlayan kullanışlı bir yazılımdır.

Aynı zamanda telefonunuz üzerinde yüklü olan uygulamaları, şahıs listenizi, iletilerinizi ve çok daha aşırısını görüntüleyebileceğiniz Mobogenie sayesinde isterseniz bilgisayarınız aracılığıyla telefonunuz üzerinden ileti dahi yollayabilirsiniz.

Yalnızca telefonunuz üzerinde yüklü olan uygulamaları görüntülemek dışında, Google Play üzerinden telefonunuza yeni uygulamalar ve oyunlar da indirmenize imkân sağlayan Mobogenie, gerçekten yaşamınızı basitleştirecek bir uygulamadır.

Tüm bunların dışında kullanıcılara en son çıkan melodileri ve ekran görüntülerini de seçerek telefonları üzerine yükleyebilecekleri değişik alternatifler sunan Mobogenie sayesinde telefonuma nereden melodi veya ekran tasasına da son vermiş olacaksınız.

Android işletim sistemine sahip olan uslu telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayarak, telefonunuz üzerinde yapmak istediğiniz tüm harekâtları basitçe bilgisayar civarında yapmanıza izin veren Mobogenie, Android uslu telefon sahibi her kullanıcının kesinlikle bilgisayarları üzerinde yer alması gereken yazılımlardan bir tanesi.

Mobogenie Android

Mobogenie BENZER İÇERİKLER
Mobogenie YAPILAN YORUMLAR