Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MobileGo

MobileGo

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

MobileGo programı, hem Android hem de iOS işletim sistemli mobil aygıtlarınızın bakımını ve pek çok idare harekâtını Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızdan asıllaştırmanızı sağlayan fiyatsız bir program olarak karşımıza çıktı. Hem basit kullanılır bir arayüze sahip olan, hem de oldukça geniş bir makine yardımına sahip olan program, böylece öteki sistem bakımı programlarının önüne geçebiliyor diyebilirim.

Programı kullanarak reelleştirebileceğiniz en esas şeyleri kısaca listelemek gerekirse;

Bilgi silme ve kurtarma Root yapma Makineler arası bilgi transferi PC’den makine hakimiyeti SMS yollama Uygulama yükleme ve silme Makine bilgilerini sorgulama Yedekleme operasyonları

Her ne kadar iOS işletim sistemli aygıtlarınızı bilgisayarınıza MobileGo’yu kullanarak bağladığınızda reelleştirebileceğiniz operasyonlar Android sistemler kadar geniş alternatiflere sahip olmasalar da, özellikle bilgilerinizi yedeklemek için yararlanabileceğinizi düşünüyorum.

Programın hem USB üzerinden hem de kablosuz iletişimler üzerinden telefon veya tabletinizi bilgisayarınıza bağlayabilmesi, kablonuz olmasa dahi tüm operasyonları basitçe hakikatleştirmenize dayanakçı oluyor. Ekran görüntülerinde de farkedebileceğiniz gibi arayüzün oldukça esas bir biçimde yapılandırılmış olmasıysa, hiç müddet kaybetmeden harekâtlara başlamanıza dayanakçı oluyor.

Uygulama içerisinden dolaysız olarak uygulama marketlerine erişmek ve buradan yeni uygulamalar da keşfetmek muhtemel ancak bu harekâtların esas olarak programın içerisine defineli bir web tarayıcı üzerinden asıllaştırıldığını ve bu sebeple pek de özel bir şey beklememek gerektiğini belirtmek gerekli.

Şayet mobil aygıtlarınızın bakım ve tertip etme operasyonlarını PC’lerinizden reelleştirmek istiyorsanız sınamadan geçmemenizi öneriyorum.

MobileGo BENZER İÇERİKLER
MobileGo YAPILAN YORUMLAR