Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MKV için oyuncu

MKV için oyuncu

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

Player for MKV, Windows 8 ve üzeri işletim sistemli masaüstü, dizüstü bilgisayar ve tabletinize fiyatsız olarak yükleyip kullanabileceğiniz bir medya oynatıcıdır. En çok seçim edilen mkv formatının yanında popüler bir hayli medya formatını galibiyetli bir biçimde oynatabilmektedir.

Player for MKV, ses ve video dosyalarınızı codec yüklemeden görüntüleyebileceğiniz medya oynatıcılardan biri. Sesi hakimiyet etme, oynatma ve duraklatma, ekolayzır ayarı yapma, sesi artırma Düşük ses seviyesine sahip video dosyalarınızı ses meseleyi yaşamadan izleyebilirsiniz., alt yazılı dosyaları görüntüleme özellikleriyle donatılan uygulamanın oynatıcısı çağdaş görünüm ve basit kullanımı bir arada sunmaktadır.

Desteklenen medya formatları arasında, “mkv”, “wm”;-, “mov”, “wav”, “wmv”, “3g2”, “3gp”, “3gp2”, “3gpp”, “aac”, “ac3”, “adt”, “adts”, “asf”, “avi”, “ec3”, “m2ts”, “m4a”, “m4v”, “mp3”, “mp4”, “mp4v”, “wma” bulunmaktadır.

Player for MKV Özellikleri:

Ses ve video dosyalarını açma Sesi hakimiyet etme, oynatma / durdurma Sesi %200’e kadar yükseltme Ekolayzır Altyazı yardımı Çift sesli videolarda sesi seçebilme Dublaj – Orijinal Dil tercihi

MKV için oyuncu BENZER İÇERİKLER
MKV için oyuncu YAPILAN YORUMLAR