Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MixRadio

MixRadio

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

MixRadio, Microsoft tarafından geliştirilmiş, Lumia kullanıcılarına özel olarak sunulan bir şahsileştirilebilir müzik uygulaması. Gözde şarkıcılarınızın en yeni albümlerini ve uzman şahıslarca hazırlanmış her ana uygun çalma listelerini yüksek nitelikte dinleyebileceğiniz MixRadio, sade ve aradığınız müziği basitlikle bulabileceğiniz arayüz ile geliyor.

Windows Phone ve Windows platformuna özel hazırlanan müzik uygulamalarından biri olan MixRadio Daha Önceki ismiyle Nokia MixRadio ile milyonlarca yerli ve yabancı albüme, çalma listelerine basitlikle erişebiliyorsunuz. Gerek spor yaparken, gerek çalışırken, gerekse de dinlenirken dinleyebileceğiniz en uygun müziklere özel olarak hazırlanmış listeler aracılığıyla erişebiliyor ve çevrimiçi dinleyebiliyor veya şarkıyı satın alarak internet iletişimi olmadan müzik dinlemenin neşesini sürebiliyorsunuz. Bunun dışında tablet ve bilgisayarınızda yakaladığınız müzik arşivinizi aktarabiliyor ve dinleyebiliyorsunuz.

MixRadio, her müzik servisi gibi fiyatsız ve fiyatlı üyelik modelleri ile geliyor. Fiyatsız modeli seçim ederseniz şarkıların sadece 30 saniyelik kısımlarını dinleyebiliyorsunuz. MixRadio+ azası olursanız Fiyatsız sınama süresi 7 gün ve kredi kartı bilgisi istenmiyor. müzik listelerini çevrimdışı dinleme, hudutsuz şarkı sıçrama, yüksek nitelikte dinleme, şarkı laflarına erişme gibi avantajlar sunuluyor.

MixRadio Özellikleri:

O anki ruh halinize uygun enfes çalma listelerine anında erişin. Seçtiğiniz listeyi ister çevrimiçi ister çevrimdışı dinleyin. Listeleri hoşlanmadınız mı? Kendi kitaplığınızdaki şarkıları çalın. Gözde sanatçılarınıza ait blog, liste, konser, galeri ve tweet’lere erişin. Dinlediklerinizi doğrudan uslu televizyonuna aktarın. Sanatçı adlarını yazarak eş sanatçılardan oluşan müzik listelerine erişin. MixRadio+ ile hudutsuz şarkı sıçramanın, çevrimdışı dinlemenin, yüksek nitelikte dinlemenin neşesini sürün.

MixRadio BENZER İÇERİKLER
MixRadio YAPILAN YORUMLAR