Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
MiniTool Partition Wizard Ücretsiz Sürümü

MiniTool Partition Wizard Ücretsiz Sürümü

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
En Güncel Sürümü Windows İndir
Android İçin Güncel Sürümü Windows İndir
IOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir
Win Phone İçin Güncel Sürümü Windows İndir
MacOS İçin Güncel Sürümü Windows İndir

MiniTool Partition Wizard Home Edition programı, bilgisayarınızda bulunan statik diskleri çok daha basit bir biçimde idareyebilmek ve Windows’un sunabildiklerinin çok daha ötesinde ayrıntılara erişebilmek için kullanabileceğiniz fiyatsız bir taşıt olarak karşımıza çıkıyor ve hem basit kullanılır arayüzü hem de işlevsel yapısı ile kullanıcıların seçim edecekleri bir uygulama haline gelecektir.

Her ne kadar disk kısımlandırma gibi gelişmiş işlemler yalnızca fiyatlı versiyonunda yer alsa da, uygulamanın fiyatsız haliyle de pek çok harekâtın asıllaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu operasyonları kısaca listelemek gerekirse;

Statik disklere format atma Bilgi yedekleme ve kopyalama Disk yaftasını değiştirme Disk sıhhati için tarama yapma Disk bilgilerini geri döndürme Ek özellikler

Uygulamayı kullanırken bu özelliklerin oldukça tehlikesiz bir biçimde yerleştirildiğini siz de fark edeceksinizdir. Çünkü siz onay vermeden seçtiğiniz işlemler uygulanmıyorlar ve böylece kullanıcıların yanlışlıkla bilgilerine hasar verebilecek operasyonlar yapmalarının önüne geçilebiliyor.

Şayet bilgisayarınızda bulunan diskleri daha basit bir biçimde idaremek, disklerin özetlerini araştırmak ve operasyonlar yapmak için sınamanız gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Uygulama içi satın alma alternatiflerini kullanarak profesyonel versiyona geçebilir ve daha da gelişmiş alternatiflere ulaşabilirsiniz.

MiniTool Partition Wizard Ücretsiz Sürümü BENZER İÇERİKLER
MiniTool Partition Wizard Ücretsiz Sürümü YAPILAN YORUMLAR